Ia acest set versatil de șevalet și pânză pentru următorul tău curs de pictură, petrecere sau eveniment. Include o pânză de 280 g/m², grundulată triplu, montată pe o ramă robustă din pin. Pânza este capsată, iar dimensiunea sa compactă o face ideală pentru proiecte mici și utilizare pe masă.
| Tip șevalet | trepied |
| Tipul de alocare | pe masă |
| Înălțimea maximă a șevaletului | 23.5 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Înălțimea maximă a pânzei | 20 |
| Material | pin |
| Numărul de catarge | 1 |
| Înălțime reglabilă | nu |
| Înclinare reglabilă | da |
| Cu cutie | nu |
| Greutatea | 0.185 kg |
| Producător | Mont Marte |
| Cod EAN | 9328577063268 |


