Acest șevalet are suficient spațiu pentru a depozita toate materialele tale artistice, precum vopsele, creioane și multe altele, și are o construcție pliabilă, care îți permite să îl iei cu tine oriunde te simți inspirat. Acest șevalet este, de asemenea, o soluție excelentă pentru artiștii creativi care dispun de un spațiu minim de depozitare acasă sau în studio.
| Tipul de alocare | pe masă |
| Înălțimea minimă a șevaletului | 13 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Adâncime | 46 cm |
| Înălțimea maximă a pânzei | 70 |
| Material | fag |
| Tip catarg | verticală |
| Înălțime reglabilă | da |
| Înclinare reglabilă | da |
| Cu cutie | da |
| Fixarea poziției orizontale | da |
| Specificații suplimentare | pliabil |
| Producător | Mont Marte |
| Cod EAN | 9328577032387 |







