| Tip | electric |
| Mod de lucru | stimularea , pomparea , masaj , bionică |
| Volumul sticlei | 140 ml |
| Num container in set | 1 |
| Mod de alimentare | acumulator |
| Capacitate acumulator | 1500 mAh |
| Dimensiuni | 105x50x127 mm |
| Greutate | 240 gr |
| Culoare | mentă |
| Material | plastic , silicon , tritan |
| Numărul de duze | 3 buc |
| Diametru duze | 18 mm, 20 mm, 22 mm |
| Funcția de memorie | da |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171206532 |









