Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 130 cm |
| Adâncime | 61 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 130x75x61 cm |
| Material blat | MDF |
| Culoare carcasă | cremă |
| Material carcasă | MDF |
| Сuloare fațadă | cremă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Неман Марсель МН-126 -17 Cremă Lemn Vopsit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.