| Serie | Tivoli |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | alb structurat |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | alb structural |
| Material fațadă | LPAL , MDF |
| Lungimea | 206 cm |
| Lățime | 135 cm |
| Înălţime tăblie cap | 100 cm |
| Loc de dormit | 120x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
| Cod EAN | 2009885023393 |









