Caracteristici generale
| Serie | Tivoli |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | alb structurat |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | alb structural |
| Material fațadă | LPAL ,
MDF |
| Lungimea | 206 cm |
| Lățime | 195 cm |
| Înălţime tăblie cap | 100 cm |
| Loc de dormit | 180x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Неман Тиволи МН-035-25-180 Alb Texturat/Stejar Stirling sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.