Caracteristici generale
| Seria | Skandi |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar votan |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de saltare | 1 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 81 cm |
| Inălțime | 132 cm |
| Adâncime | 20 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
| Cod EAN | 2009885033583 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior Неман Сканди MH-036-07 Stejar Votan/Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.