Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 30 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Conector de cablu | USB type C |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 81x34x34 mm |
| Greutate | 80 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco N43 with Type-C to Type-C Moonlight White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.