Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Presiune nominală | 8.3 bar |
| Productivitate | 120 bt/min |
| Tipul operațiunii | contact |
| Tipul magazinului | timpanic |
| Capacitatea magazinului | 300 buc. |
| Max. diametru/grosime | 3.1 mm |
| Min. lungimea cuiului | 50 mm |
| Max. lungimea cuiului | 90 mm |
| Funcții | Corp de magneziu ,
amortizor de șoc din cauciuc |
| Dimensiuni | 355x311x133 mm |
| Greutatea | 3.6 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Pistol pneumatic pentru batut cuie Bostitch N89C-1P-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.