Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Presiune nominală | 8.3 bar |
| Productivitate | 120 bt/min |
| Tipul operațiunii | contact |
| Capacitatea magazinului | 225 buc. |
| Max. diametru/grosime | 2.5 mm |
| Min. lungimea cuiului | 32 mm |
| Max. lungimea cuiului | 64 mm |
| Funcții | Carcasa din aluminiu ,
grip de confort din cauciuc |
| Dimensiuni | 270x267x118 mm |
| Greutatea | 1.99 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Pistol pneumatic pentru batut cuie Bostitch N66C-2-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.