Caracteristici generale
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Presiune nominală | 7 bar |
| Productivitate | 100 bt/min |
| Tipul operațiunii | contact |
| Capacitatea magazinului | 225 buc. |
| Max. diametru/grosime | 2.8 mm |
| Min. lungimea cuiului | 38 mm |
| Max. lungimea cuiului | 90 mm |
| Funcții | Carcasă de magneziu |
| Dimensiuni | 336x306x140 mm |
| Greutatea | 3.86 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bostitch |
| Cod EAN | 5902013947912 |
Specificațiile și imaginile produsului Pistol pneumatic pentru batut cuie Bostitch N8090CB-1ML-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.