Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 30 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Baterie in set | nu |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Bara | dreaptă |
| Tip mâner | D |
| Tipul instrumentului de tăiere | fir de tăiere |
| Viteza la mersul în gol | 8200 rpm |
| Mâner telescopic | da |
| Greutate | 1.2 kg |
| Specificații suplimentare | fara acumulator ,
fără încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639823131 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă pe acumulator Total Tools TGTLI20018 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.