Caracteristici generale
| Tip | semiautomat |
| Cafea folosit | cafea măcinată |
| Rezervor de apa | 0.9 l |
| Putere | 1350 W |
| Tip de încălzire | Fuser |
| Presiunea maximă | 20 bar |
| Mixer | clasic |
| Încălzirea cupei | da |
| Oprire automată | da |
| Tava de scurgere detașabilă | da |
| Culoare | inox |
| Material carcasa | inox ,
plastic |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 284x137x275 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 2009997399621, 6932554403850 |
Specificațiile și imaginile produsului Cafetiera electrica Xiaomi Semi-Automatic Espresso Machine sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.