Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Реверс | da |
| Șurubelniță de foraj cu percuție | da |
| Numărul de rotații | 2800 rpm |
| Numărul de lovituri | 47600 bpm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1.5-13 mm |
| Alimentație | priza |
| Вес | 2 кг |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | priza |
| Putere | 900 W |
| Turația în gol | 12000 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Black&Decker BEG220+BEH550 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.