Caracteristici generale
| Numărul de scule | 3 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 1630 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Duze de înlocuire | da |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1.5-13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Вес | 1.2 кг |
| Емкость батареи | 2.5 А/ч |
| Кейс | da |
| Mașină de șlefuit | da |
| Alimentare | baterie |
| Frecvență vibrațiilor | 23000 min-1 |
| Amplitudinea vibrațiilor | 1 mm |
| Suprafața de șlefuire | 125 mm |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 18V |
| Turația în gol | 2600 min‾¹ |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 70 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 6 mm |
| Caracteristici suplimentare | 2 baterii și încărcător incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423687101 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Bosch B0615A500A9 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.