Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 0-400 rpm,
0-1500 rpm |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 10 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 12 v |
| Емкость батареи | 2 А/ч |
| Кейс | da |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | 1/4 HEX |
| Alimentare | bateri |
| Baterie | Li-Ion 12 V |
| Max. turații în gol | 2600 min-1 |
| Frecvența percuției | 3200 batai/min |
| Cuplu maximal | 100 Nm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952590998 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Bosch GSR-120/GDR-120 (B06019G8023) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.