Caracteristici generale
| Numărul de scule | 3 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 1300 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 0.8-10 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 v |
| Вес | 1 кг |
| Емкость батареи | 2 А/ч |
| Кейс | da |
| Mașină de înșurubat | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | pătrat 1/2" |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 20 V |
| Max. turații în gol | 2800 min-1 |
| Frecvența percuției | 3600 batai/min |
| Cuplu maximal | 320 Nm |
| Polizor unghiular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Turația în gol | 11500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Caracteristici suplimentare | Căști Bluetooth RD-BB02 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Set Raider 30255 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.