Caracteristici generale
| Tip | refractor |
| Diametru | 50 mm |
| Distanță focală | 500 mm |
| Mărire teoretică maximă | 100 |
| Diametrul și mărirea maximă a ocularului | 40x ,
18 mm |
| Căutător | optic |
| Tip montura | azimutală |
| Trepied | de masă |
| Înălțimea trepiedului | 380 mm |
| Culoare | albastru |
| Altele | microscop inclus ,
atașament monocular ,
mărire de 75-900 de ori |
Alte informații
| Producător | Discovery |
| Cod EAN | 4620137482195, 785104922297 |
Specificațiile și imaginile produsului Set Discovery Scope Set 2 (77819) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.