Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Diametru dozator | 12.7 cm |
| Diametrul pastilei | 2.5 cm |
| Greutatea maximă pastilelor | 20 g |
| Capac cu blocare | da |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.09 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388612180 |
Specificațiile și imaginile produsului Dozator plutitor pentru piscină Avenli 290468 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.