Caracteristici generale
| Tip | skimmer |
| Culoare | gri |
| Material | plastic |
| Dimensiune | 36x57x41 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| În plus | Se potrivește pompei de filtru cu un debit de 530gal/h (2006L/h) și mai mult |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.17 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 6920388630603 |
Specificațiile și imaginile produsului Skimmer pentru piscină Avenli 290728 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.