| Tip de chei | fix |
| Numar accesorii | 8 |
| Material | crom-vanadiu |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 6 mm |
| Mărimea maximă a gâtului | 22 mm |
| Dimensiuni | 8x9 mm, 10x11 mm, 6x7 mm, 14х15 mm, 16х17 :18х19 mm, 20х22 mm, 12x13 mm |
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 2100001265038, 4606059024637 |









