| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 35 m |
| Putere maximă de aspirare | 90 m |
| Putere | 550 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 20 m |
| Capacitatea de pompare | 1500 l/h |
| Diametrul conectorului | 1 ″ |
| Diametrul exterior al pompei | 90 mm |
| Dimensiuni | 570x100x100 mm |
| Greutate | 8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 2100001312213, 4606059017110 |









