Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Numărul de locuri | 2 |
| Dimensiuni | 188x99x25 cm |
| Pompă | nu |
| Material | PVC ,
velur |
| Sarcină maximă | 300 kg |
| Culoare | gri |
| În plus | Doua saltele legate intre ele au dimensiunile de 188x198x25 cm |
Alte informații
| Producător | Bestway |
| Cod EAN | 6941607311851 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat gonflabil Bestway 67922 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.