| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 60 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 16000 Hz |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Culoare | bej |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | Bluetooth , TF , AUX |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1800 mAh |
| Dimensiuni | 190x120x215 mm |
| Greutate | 0.774 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007602952 |









