| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 4 x AAA |
| Platforma | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 34x31 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Adler |









