| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Link | Bluetooth |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 4 x AAA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |









