Caracteristici generale
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 50 g |
| Eroare admisibila | 50 g |
| Memorie | 16 utilizatori |
| Link | Bluetooth |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicarea masei osoase | da |
| Indicarea metabolismului bazic / activ | da |
| Indicele de masa corporala | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Nivelul de grăsime visceral (intern) | da |
| Baterii | acumulator |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 30x30х2 cm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yunmai |
| Cod EAN | 6926586301734 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Yunmai S M1805 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.