Caracteristici generale
| Tip | pentru femei |
| Mecanism | cuarț |
| Display | digital |
| Rezistență la apă | 30 m |
| Forma carcasei | dreptunghiular |
| Materialul corpului | plastic |
| Culoarea cadranului | alb |
| Material de brățară | cauciuc |
| Culoare carcasei | gri |
| Culoarea curelei | transparent |
| Geam | plastic |
| Cronograf | da |
| Calendar | da |
| Alarmă | da |
| Cronometru | da |
| Iluminare | LED |
| Semnalul sonor | orar |
| Precizie | ± 30 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | 38.2x35.2x8.5 mm |
| Greutate | 21 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Casio |
Specificațiile și imaginile produsului Ceas de mână Casio F-91WS-7EF sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.