Caracteristici generale
| Seria | RD6 |
| Dimensiuni | 120x30x25 cm |
| Lățimea | 120 cm |
| Înălțimea | 30 cm |
| Adîncimea | 25 cm |
| Materialul corpului | PAL |
| Culoarea corpului | stejar deschis |
| Numărul de uși | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Smartex |
| Cod EAN | 2999001279097, 4841307913405 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru perete Smartex RD6 Stejar Deschis sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.