Caracteristici generale
| Seria | RD6 |
| Dimensiuni | 120x30x25 cm |
| Lățimea | 120 cm |
| Înălțimea | 30 cm |
| Adîncimea | 25 cm |
| Materialul corpului | PAL |
| Culoarea corpului | alb/grafit |
| Numărul de uși | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Smartex |
| Cod EAN | 2009997331089 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru perete Smartex RD6 Alb/Grafit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.