| Flux luminos | 500 lm |
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | bronz |
| Culoare carcasa | bronz |
| Înălţime | 290 mm |
| Diametru | 100 mm |
| Dimensiuni | 290х100 mm |
| Producător | Trendy |









