Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 2 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø200 mm |
| Timer | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 280x360x65 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.5 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Diplomat |
| Cod EAN | 3800139280079 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Diplomat CS-H2017T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.