Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 1 |
| Putere arzătoare 1 | 1.5 kW |
| Material arzătoare | fontă |
| Dimensiuni arzător | Ø185 mm |
| Termostat reglabil | da |
| Dimensiuni | 240x265x67 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1.2 m |
| Culoare | albastru deschis |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898508246 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa First FA-5082-4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.