Caracteristici generale
| Putere | 1100 W |
| Jet de abur continuu | 13 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 60 ml |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 200x95x11 mm |
| Greutate | 0.75 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat First FA-5640-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.