| Tip aragaz | inductie |
| Material suprafata de lucru | sticlă ceramică |
| Întrerupatori | sensor |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 2 kW |
| Putere arzătoare 2 | 2 kW |
| Dimensiuni arzător | Ø220 mm |
| Timer | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Dimensiuni | 575x360x45 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 4.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.1 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782924057 |









