Caracteristici generale
| Tip aragaz | electric |
| Întrerupatori | rotative |
| Număr arzătoare | 2 |
| Putere arzătoare 1 | 1.5 kW |
| Putere arzătoare 2 | 1 kW |
| Material arzătoare | fontă |
| Termostat reglabil | da |
| Dimensiuni | 570x320x90 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 4.6 m |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 4.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Luxell |
| Cod EAN | 8694740770211 |
Specificațiile și imaginile produsului Aragaz de masa Luxell LX-7021 Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.