| Tip | auriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 12 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 5 - 21000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 21000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | USB Type-C |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.04 kg |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 4549995533576 |









