| Tip | supra-aurale |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | USB Type-C , USB |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 189 g |
| Greutatea brută | 0.26 kg |
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184820377 |









