| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Tehnologie | combinate (fir/canal radio/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 90 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 10 - 50000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 10 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 50000 Hz |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 80 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 1800 mAh |
| Culoare | negru |
| Greutate | 490 g |
| Producător | Audeze |
| Cod EAN | 2009885013585, 6971490126034, 819343014793 |









