| Tip | full-size |
| Platformă | Android , iOS |
| Sistem acustic | deschis |
| Tehnologie | cu fir |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 90 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 25000 Hz |
| Lungime cablu | 2.5 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Culoare | gri |
| Greutate | 475 g |
| Producător | Audeze |
| Cod EAN | 819343014717 |









