| Tip | supra-aurale , full-size |
| Platformă | Windows |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) , Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 8 h:m |
| Timp de așteptare | 200 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 300 mAh |
| Culoare | albastru |
| Specificații suplimentare | Dimensiuni: 180x163x75 mm , Greutate: 128 g |
| Producător | Borofone |
| Cod EAN | 6931474746740 |









