| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Talk through (modul transparent) | da |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 5 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Se încarcă fără fir | da |
| Durată de redare | 5 h:m |
| Durată de redare cu husă | 22 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 65.2x27x39 mm |
| Greutate | 49 g |
| Producător | Devialet |








