| Tip | intraauriculare |
| Tehnologie | fără fir |
| Husă\Case | da |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 4 h:m |
| Interfața de încărcare | Micro USB |
| Capacitatea a baterielor | 40 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 300 mAh |
| Culoare | negru |
| Producător | Esperanza |









