Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Pentru copii | da |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 25 h:m |
| Timp de așteptare | 200 h:m |
| Interfața de încărcare | Micro USB |
| Culoare | albastru ,
verde |
| Greutate | 90 g |
Alte informații
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4047443480354 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hama Teens Guard Blue (184111) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.