| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 2.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) , USB |
| Iluminare | RGB |
| Culoare | negru |
| Producător | Havit |
| Cod EAN | 6939119022891 |









