| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Android , iOS , Windows |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) , USB |
| Controlul volumului | da |
| Iluminare | RGB |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 215x198x90 mm |
| Greutate | 336 g |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474791252 |









