Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 20 h:m |
| Timp de așteptare | 180 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 200 mAh |
| Culoare | negru |
| Dimensiune | 178x172x63 mm |
| Greutate | 109 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007601696 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco W46 Charm Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.