| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Hota încorporată | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Putere electrica instalata | 7200 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 24.6x60x51.5 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 56x49 cm |
| Țara producătoare | Italia |
| Altele | funcționarea hotei în regim de retragere , 5 nivele de putere extractor , max. capacitate în regim de recirculare 1200 m³/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |









