| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 101 m³/oră |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | crom |
| Țara producătoare | Germania |
| în plus | verifica valva |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |









