Caracteristici generale
| Marimea | 145х47х34 mm |
| Tip | fară fir |
| Culoare | grafit |
| Material | plastic |
| Nivelul sonorului | 85 Db |
| Controlul volumului | da |
| Fără fir | da |
| Raza de acțiune | 1700 m |
| Alimentarea butonului | 12–24 V CC / 16–24 V CA + baterie Li-ion |
| Alimentarea soneriei | 12–24 V (CC/CA) + Baterie |
| Semnalizare optică | da |
Specificațiile și imaginile produsului Sonerie Ajax Doorbell (8EU) ASP Graphite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.